„Występ telewizyjny naszych uczniów”

W dniu 23 października 2017 roku w parafii Wniebowzięcia NMP w Białej Podlaskiej odbyło się w ramach Tygodnia Misyjnego Ogólnopolskie Spotkanie Misyjne organizowane przez Komisję Episkopatu Polski ds. Misji i Dzieło Pomocy Ad gentes.

Podczas tego spotkania wystąpili uczniowie naszej szkoły z kl.3d, 4e, 6a i parafialna scholka dziecięca z programem artystycznym pt. „Posłani przez Chrystusa do wszystkich dzieci świata” pod kierunkiem p. Barbary Łukaszuk. Spotkanie to było na żywo transmitowane przez Telewizję Trwam i Radio Maryja.

Poniżej podajemy link do obejrzenia występu i uroczystej Mszy świętej pod przewodnictwem JE Ks. Bp. Kazimierza Gurdy, Biskupa Siedleckiego.

Składamy serdeczne podziękowania za pomoc w przygotowaniu i realizacji występu:

ks. Leszkowi Gwardeckiemu, p. organiście Michałowi Stefaniakowi, p. Radosławowi Jarosiewiczowi, p. Annie Kozłowskiej  oraz rodzicom naszych małych, lecz wspaniałych artystów.