XIV Wojewódzki Konkurs Animowana Chemia

Informacja dotycząca stypendium szkolnego

XIV Wojewódzki Konkurs Animowana Chemia

Michał Kozłowski uczeń klasy VII d wraz z nauczycielem chemii Ewą Makowską zostali zaproszeni na uroczyste podsumowanie XIV Wojewódzkiego Konkursu Animowana Chemia.

Decyzją Jury w składzie: dr Mirosława Jurak,  mgr Bożena Wójtowicz, mgr Janusz Malec i mgr Piotr Wiącek finalistami XIV Wojewódzkiego Konkursu „Animowana Chemia” w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych zostali:

Adam Mielko z Prywatnego Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Hanna Sprawka i Katarzyna Piórkowska z Prywatnego Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Alicja Smętkowska ze  Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Stołpiu

Alicja Smoleńska i Anna Januszek z Gimnazjum nr 10 w Lublinie

Dominik Włoszek z Gimnazjum nr 25 w Lublinie

Hubera Bzdyra ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Ks. Prymasa Stefan Wyszyńskiego w Biłgoraju

Michał Kozłowski ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej

Patryk Dziewulski ze Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Stołpiu

Ogłoszenie wyników i rozdanie dyplomów laureatom Wojewódzkiego XIV Konkursu Animowana Chemia odbędzie się 20 kwietnia 2018 r. (piątek) o godzinie 13.00 w Państwowych Szkołach Budownictwa i Geodezji w Lublinie, Al. Racławickie 5.