XIX Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Marii Konopnickiej rozstrzygnięty!

Wśród najlepszych z najlepszych znaleźli się uczniowie  naszej szkoły. Wyróżnienia otrzymały:

w kategorii „Poezja  – szkoły podstawowe”, Klaudia Zajączkowska – uczennica klasy VI a,
pod kierunkiem p. Anny Żarnowskiej;
w kategorii „ Proza – szkoły podstawowe”, Weronika Dzięcioł – uczennica klasy III b
 (wych. p. Grażyna Czernik) za opowiadanie ” Losy kota podróżnika’’ napisane pod kierunkiem nauczyciela biblioteki –p. Urszuli Andrzejczuk.

W XIX edycji  Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Marii Konopnickiej w Międzyrzecu Podlaskim  2014 uczestniczyli uczniowie z całej Polski.
Jury w składzie:
Ryszard Kornacki –  przewodniczący- poeta, członek Związku Literatów Polskich Oddział w Lublinie;

Waldemar Michalski – członek- poeta, prozaik, krytyk literacki, redaktor kwartalnika ,, Akcent’’ w Lublinie, wiceprezes Związku Literatów Polskich Oddział w Lublinie;

Krystyna Kornacka – sekretarz jury- prozaik, członek Międzyrzeckiego Stowarzyszenia Teatralnego, zapoznało się z 49  zestawami poezji i 52 zestawami prozy i postanowiło jak wyżej.

Gratulujemy naszym utalentowanym młodym literatom !!!

20140524_113256_800 Ula 566_800