Zawody w tenisie stołowym

Zawody w tenisie stołowym

Dnia 9 października o godzinie 9.00 w naszej szkole odbyły się zawody sportowe. Mieliśmy zaszczyt organizować rozgrywki Finału Miasta Biała Podlaska w Indywidualnym Tenisie Stołowym dzieci, dziewcząt i chłopców.

Naszą szkołę reprezentowali:

Marta Potocka i Gabriela Romanowska pod opieką Pani mgr Renaty Trynkiewicz oraz Damian Polok i Jakub Bahonko pod opieką Pana mgr Marcina Stefańca.

Poniżej wyniki końcowe zawodów:

Kolejność miejsc dziewczęta

I          Julia Niźnikowska                  SP Nr 2 Biała Podl

II         Matylda Koroluk                    SP Nr 4 Biała Podl.

III       Aleksandra Och                     SP Nr 5 Biała Podl.

IV       Kornelia Szewczuk                SP Nr 5 Biała Podl.

V-VI   Natalia Wilawer                     SP Nr 5 Biała Podl

Agata Denicka                       SP Nr 4 Biała Podl.

VII-VIII

Amelia Czemierowska           SSP Biała Podl.

         Kornelia Weresa                     SP Nr 2 Biała Podl

IX-XII

Izabela Romanowa                 SSP Biała Podl.

Izabela Romanowska             SSP Biała Podl

Klaudia Juszczuk                   SSP Biała Podl

Maria Potocka                                  SP Nr 3 Biała Podl.  

XIII-XIV

Magdalena Stopa                   SP Nr 9 Biała Podl.

Martyna Korneluk                  SP Nr 6 Biała Podl.

 

XV-XVI

Iga Niewęgłowska                 SP Nr 6 Biała Podl.

Gabriela Gryta                        SP Nr 9 Biała Podl.

 

Kolejność miejsc chłopcy

 

I          Jakub Hermanowski   SP Nr 9 Biała Podl.

II         Marcel Mazuruk                     SP Nr 5 Biała Podl.

III       Maciej Dawidiuk                    SP Nr 4 Biała Podl.

IV       Mateusz Chazan                     SP Nr 5 Biała Podl.

 

V-VI   Piotr Nestorowicz                  SP Nr 6 Biała Podl

Wiktor Niewiadomski            SP Nr 1 Biała Podl

VII-VIII

Bartosz Mazur            SP Nr 6 Biała Podl.

Przemysław Chazan   SP Nr 5 Biała Podl.

IX-XII

Jakub Stalewski          SP Nr 9 Biała Podl.

Karol Pawluczuk        SP Nr 6 Biała Podl.

Jakub Moczulski         SP Nr 1 Biała Podl.

Kamil Rogalski           SP Nr 1 Biała Podl.

 

XIII- XVI

Hubert Wojciechowski           SP Nr 2 Biała Podl

Jakub Bahonko                    SP Nr 3 Biała Podl

Piotr Dorosz                           SSP Biała Podl

Michał Miłkowski                  SP Nr 2 Biała Podl

 

XVII- XX

Błażej Cydejko                       SSP Biała Podl

Damian Polok                                   SP Nr 3 Biała Podl

Filip Czmielewski                   SSP Biała Podl

Michał Popławski                   SP Nr 6 Biała Podl

 

 

Za miejsca I – IV zawodnicy otrzymali dyplomy Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego

Awans do rejonu po trzech zawodników w kategorii dziewcząt i chłopców.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej