Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Zbiórka darów dla Schroniska „Azyl”

W dniu 3 grudnia 2020 r. odbyła się przed nasza szkołą zbiórka darów dla Schroniska dla bezdomnych zwierząt ”Azyl”, w której licznie wzięli udział
uczniowie klas I-VIII. Zbiórkę zorganizowali nauczyciele zespołu przyrodniczego p. Iwona Sucharzewska i p. Adam Sawczuk. Uczniowie naszej szkoły okazali wielkie serce, wrażliwość i chęć pomocy bezdomnym zwierzętom przynosząc ogromne ilości karmy, smyczy i innych rzeczy potrzebnych szczególnie w okresie zimowym dla przebywających tam psów i kotów. Wspólnie przygotowaliśmy miłą niespodziankę mikołajkową zwierzętom, które są
przecież naszymi „braćmi mniejszymi” i dla wielu z nas najlepszymi przyjaciółmi. Dziękujemy serdecznie za zaangażowanie i udział w naszej akcji wychowawcom, rodzicom i przede wszystkim naszym uczniom, którym pomaganie innym nie jest obce i sprawia radość. Szczególne podziękowania składamy klasie 1c, która najliczniej włączyła się w zbiórkę oraz klasom 3a i 2c wraz z wychowawcami. Wśród klas starszych na wyróżnienie zasługuje klasa VI c, IV c i VI a.
Gratulujemy i pamiętajmy, że dobro powraca!

 

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Eco Biała

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej