ZWYCIĘSKI DEBIUT

Dnia 6 marca 2018 r, drużyna dziewcząt z klasy 7 d po raz pierwszy reprezentowała szkołę w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej – dawnej Gimnazjadzie. I był to bardzo udany debiut. W fazie grupowej było dużo emocji: zwycięstwo z Gimnazjum nr 6 (39: 30) i minimalna przegrana z Gimnazjum nr 3 (20:22) doprowadziły do tego, że w finale walczyliśmy o pierwsze miejsce z faworytem, czyli Gimnazjum nr 2.

I zrobiły to!!!! Drużyna w składzie: Sandra Sierocka, Emilia Musiałowska, Patrycja Garbarczyk, Marlena Antczak, Karolina Semkowicz, Beata Tarkowska, Adrianna Miechowicz, Weronika Dorosz, Klaudia Denisiuk, Weronika Dzięcioł, Patrycja Jakubska, Aneta Kaliszuk, Klaudia Sawczuk i Weronika Słupska, pod kierunkiem Kingi Dylawerskiej – Wótowicz.
WYGRAŁY FINAŁ MIASTA W KOSZYKÓWKĘ DZIEWCZĄT!!!!!

BRAWO DZIEWCZYNY!!!!!!!!! GRATULUJĘ!!!!!!!!!