DZIECI DZIECIOM - WIELKANOCNY ZAJĄCZEK

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej zorganizowali kolejną akcję charytatywną ... Tym razem uczniowie zdecydowali, że akcja zostanie skierowana do dzieci przebywających na Oddziale Dziecięcym Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej.

Uczniowie klas 2a, 4a, 6a, 7b Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej pod opieką nauczycieli p. Doroty Chrabskiej, p. Katarzyny Chodzińskiej, p. Edyty Hubczuk, p. Anity Ilczuk i p. Tomasza Kędziory zorganizowali już kolejną akcję charytatywną na rzecz osób chorych. Tym razem uczniowie zdecydowali, że akcja zostanie skierowana do dzieci przebywających na Oddziale Dziecięcym Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej. Inicjatywa DZIECI DZIECIOM – WIELKANOCNY ZAJĄCZEK  miała na celu umilić małym pacjentom świąteczny czas. Z akcji na akcję rośnie zaangażowanie uczniów i rodziców naszej szkoły, nabierają one co raz większego rozmachu. W ramach działania zebraliśmy mnóstwo nowych książek, kolorowanek, kredek, bloków rysunkowych i innych materiałów papierniczych, które w dniu 31 marca 2021 roku z zachowaniem reżimu sanitarnego zostały przekazane beneficjentom. Z pewnością nasze skromne upominki umiliły dzieciom czas spędzony poza domem rodzinnym, a nasi uczniowie poczuli się potrzebni i uświadomili sobie, jak ważną rolę pełni empatia, gdyż nigdy nie wiemy, co nas w życiu spotka. Pamiętajmy o tym, bo wdzięczność i radość w oczach innych jest nie do opisania.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy aktywnie zaangażowali się w akcję.
                          Jesteśmy dumni z naszych uczniów - wolontariuszy.