Oferta edukacyjna w Ekonomiku!

Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Zawodowej w Białej Podlaskiej

mail: sekretariat@zsz1.edu.pl telefon: (0-83) 341-67-87

oferta edukacyjna Ekonomika

Szanowni Państwo,

w związku z sytuacją zagrożenia epidemiologicznego oraz ograniczonym funkcjonowaniem szkół, nie jesteśmy w stanie bezpośrednio zapoznać uczniów kończących naukę w szkole podstawowej z ofertą edukacyjną naszej szkoły. W związku z tym przekazujemy materiały informacyjne, uczniom stojącym przed obliczem wyboru właściwego dla nich kierunku kształcenia na kolejnym etapie edukacyjnym, w formie elektronicznej.

Materiały, przedstawiają informacje o kierunkach kształcenia, które proponuje Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Zawodowej w Białej Podlaskiej. W razie pytań, prosimy o kontakt mailowy: sekretariat@zsz1.edu.pl lub telefoniczny: (0-83) 341-67-87.

Wkrótce zaprosimy uczniów Państwa szkoły na Dzień Otwarty szkoły w formule online.

Informacje o szkole są dostępne:

- na stronie internetowej:  www.zsz1.edu.pl

- w prezentacji o zawodach znajdujących się w ofercie edukacyjnej naszej szkoły:

prezentacja reklamowa zs1

- na profilu facebookowym szkoły:  https://www.facebook.com/zsz1bp/