Szkoła do hymnu

Już po raz kolejny wzięliśmy udział w czwartej edycji akcji MEiN ,,Szkoła do hymnu”. Projekt polega na tym, aby    w ostatnim dniu roboczym przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11 wspólnie zaśpiewać „Mazurka Dąbrowskiego”. W bieżącym roku przypada to w środę, 10 listopadaW ten sposób MEiN chce włączyć społeczności szkolne we wspólne świętowanie tej szczególnie ważnej dla Polaków rocznicy.

Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii śpiewaliśmy w mniejszych grupach, uczniowie dwóch klas, ze względu na edukację zdalną, połączyli się za pomocą komunikatorów i zaśpiewali hymn narodowy w formie online, w należytej postawie i strojach galowych.

To był zaszczyt i honor reprezentowania naszej szkoły w tegorocznej edycji akcji ,,Szkoła do hymnu”. Uczniowie zaprezentowali godną i właściwą postawę obywatelską, a wychowanie do wartości budzi ogromny szacunek.