Niezłe ziółka

Uczennice kl. II c Aurelia Parczewska, Hanna Szostakiewicz, Maja Zając, Aleksandra Żylik (wych. M. Jakoniuk) zdobyły wyróżnienia w wojewódzkim konkursie plastyczno- przyrodniczym „Niezłeziółko”organizowanym przez Województwo Lubelskie; Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich. Zadanie konkursowe nie było łatwe - polegało na wyhodowaniu własnych ziół, ich pielęgnacji, obserwacji oraz przygotowaniu sprawozdania z wykonywanych prac. Na konkurs napłynęło mnóstwo prac: dzienników upraw, rysunków, zdjęć, przestrzennych projektów plastycznych, pośród których doceniono prace dziewczynek. Podczas uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym nasze uczennice otrzymały nagrody oraz pamiątkowe dyplomy, które wręczał Członek Zarządu Województwa Lubelskiego Zdzisław Szwed.

Gratulujemy i zachęcamy do dalszych twórczych poszukiwań!