Niezapomniane spotkania i nagrody w Oddziale Przedszkolnym

Dnia 15 grudnia 2021 r. w bibliotece szkolnej odbyła się uroczystość rozstrzygnięcia oraz wręczenia dyplomów i nagród książkowych za udział w konkursie „Mój ulubiony bohater książkowy”. Konkurs skierowany był do dzieci z oddziału przedszkolnego. Najmłodsi całym sercem zaangażowali się w jego realizację. Powstało wiele pięknych
i interesujących prac. Wybór najlepszej był bardzo trudny, dlatego komisja konkursowa postanowiła nagrodzić wszystkich uczestników. Najciekawsze prace można było oglądać na wystawie pokonkursowej w bibliotece szkolnej. Uroczystość wręczenia nagród uświetniła swoją obecnością pani dyrektor Barbara Wojarnik, która podziękowała dzieciom za ich zaangażowanie, doceniała talenty oraz wręczyła dyplomy.

Niezapomnianych wrażeń przedszkolakom dostarczyło również spotkanie z panią Marią Denko - nauczycielem z Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej. Wydarzenie to odbyło się 16 grudnia 2021 roku w oddziale przedszkolnym.  Dzieci z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach, co z pewnością pozytywnie wpłynęło na rozwój ich zainteresowań czytelniczych. Dziękujemy pani Marii Dekno za tak ciekawą i niesamowitą lekcję z książkami.

Nagrody książkowe zakupiono ze środków Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” Kierunek interwencji 3.1 Zakup nowości wydawniczych do placówek wychowania przedszkolnego.