Trójka na Pikniku Rowerowym

20 czerwca 2022 r. uczniowie klas 5d, 6b oraz 7d pod opieką p. Anny Bogusz i p. Iwony Gładysz wzięli udział w Pikniku Rowerowym. Wszyscy uczniowie Trójki jak również panie Anna Bogusz i Iwona Gładysz,  w kaskach i kamizelkach odblaskowych bezpiecznie przemierzyli drogę ze szkoły na Plac Wolności, korzystając z licznych ścieżek rowerowych naszego miasta. Wydarzenie obfitowało w niejedną atrakcję: mogliśmy pokonać rowerowy tor przeszkód, policjanci udzielali praktycznych rad, aby jazda rowerem była bezpieczna, pan Prezydent Miasta Biała Podlaska zachęcał do jazdy  w kasku rowerowym. Na koniec uczestnicy Pikniku udali się na wspólny rajd pod czujną opieką strażników miejskich. Wszyscy bezpieczni i zadowoleni wrócili do szkoły.