Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej - Rada Rodziców SP3

Rada Rodziców - życzenia

Dzień Nauczyciela 2022r.

Szanowna Dyrekcjo, Drodzy Nauczyciele, Pracownicy Szkoły!

Dzień Edukacji Narodowej jest dniem szczególnym, w którym my rodzice, pragniemy wyrazić swój ogromny szacunek oraz wdzięczność za Państwa profesjonalizm w codziennej pracy z naszymi dziećmi. Wasza rola w kształtowaniu postaw młodych ludzi jest niezastąpiona. Wzbudzacie w swoich wychowankach chęć poznawania świata, zadawania pytań. Uczycie ich bycia samodzielnymi.

Rozwijacie w uczniach rozumienie takich wartości jak przebaczenie, porozumienie czy empatia.

Niech wiedza, pasja i doświadczenie podbudowane wrażliwością i otwartością na młodego człowieka spotykają się z uznaniem oraz szacunkiem ucznia i jego rodziców.

Dlatego przyjmijcie od nas serdeczne życzenia pomyślności oraz wytrwałości w pełnieniu swojej misji.

Czerpcie inspirację z naszych dzieci, zaś kreatywność wykorzystujcie w poszerzaniu ich intelektualnych horyzontów.

,,Nauczyciel to doradca, idol, często przyjaciel. Nauczyciel to przewodnik i lider, sternik łodzi. Jednakże energia, która tę łódź napędza, musi pochodzić od uczących się.’’

– Taylor McKenzie

Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz inne dni w roku szkolnym będą radosne, spokojne, pełne zadowolenia.