Podsumowanie konkursu fotograficznego „Powiat bialski i miasto Biała Podlaska w obiektywie dzieci i młodzieży – Moja szkoła”

28 października 2022 r. w Dziale Wiedzy o Regionie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej odbyło się podsumowanie V Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego pt. „Powiat bialski i miasto Biała Podlaska w obiektywie dzieci i młodzieży – Moja szkoła”. Zadania konkursowe polegały na uwiecznieniu dowolnego obiektu oświatowego i edukacyjnego znajdującego się na terenie miasta Biała Podlaska i  powiatu bialskiego.

Z przyjemnością informujemy, że wśród laureatów konkursu znalazł się uczeń naszej szkoły.

W kategorii IV-VIII klas szkół podstawowych - I miejsce otrzymał Filip Kozak z klasy VI d.

Gratulujemy Filipowi i życzymy dalszych sukcesów.