17 marca - Dzień Świętego Patryka

Już 17 marca (piątek) obchodzić będziemy Dzień Świętego Patryka, patrona Irlandii:) Nauczyciele języków obcych serdecznie zachęcają całą społeczność "Trójki" do wspólnego celebrowania tego wyjątkowego dnia :)

1. Tego dnia wszyscy przychodzimy ubrani na zielono :) strzeżcie się bo sam Święty Patryk będzie się przechadzał po korytarzach naszej szkoły i robił Wam pamiątkowe zdjęcia.

2. Przy salach s1, s2 i s3 na gazetce ściennej znaleźć możecie interesujące fakty na temat patrona Irlandii i jego święta.

3. Przy salach ABC stanie zielona fotobudka, w której będziecie mogli zrobić sobie sweet fotkę z przyjaciółmi. Zachęcamy Was do przesłania swoich zdjęć na poniższe adresy mailowe:

anna.bogusz@sp3-bialapodlaska.pl

iwona.gladysz@sp3-bialapodlaska.pl

monika.holub@sp3-bialapodlaska.pl

anna.sudewicz-welk@sp3-bialapodlaska.pl

natalia.zylik@sp3-bialapodlaska.pl

4. O 12.25 i 13.30 na salce gimnastycznej będziemy wspólnie starać się zatańczyć "irish dance" :)

5. Na stronie naszej szkoły pojawi się też filmik jak poprawnie liczyć do 10 po irlandzku.

Jeśli chcecie być na bieżąco z naszymi działaniami to obserwujcie naszą stronę szkoły, instagrama i facebook'a :)

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO UDZIAŁU :)