Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

A przecież może być inaczej…

Dnia 16 listopada w naszej szkole odbył się apel z okazji Światowego Dnia Tolerancji, czyli dnia szacunku, akceptacji i uznania dla różnorodności oraz odmienności. W szkole potraktowaliśmy ten szczególny dzień jako okazję do refleksji nad naszymi postawami i zachowaniem wobec innych ludzi.   W apelu brali udział uczniowie klas 0-V, jak również dzieci Zespołu Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej.

Uroczystość wspólnie z uczniami została przygotowana przez pedagogów szkolnych: Beata Głuch, Agnieszka Kuna i Monika Owczaruk. Oprawa muzyczna: Wojciech Tokarski i Zofia Lasiecka.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej