Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Alkohol i przemoc w rodzinie

SPOTKANIE Z RODZICAMI!!

Dnia 11.XII.2012r. i 12.XII.2012r. w Szkole Podstawowej nr3 im. Marii Konopnickiej odbyło się spotkanie z rodzicami klas I-VI na temat: Alkohol i przemoc w rodzinie. Spotkanie zostało przygotowane i przeprowadzone przez pedagog Beatę Głuch przy współpracy nauczycieli : pani Zofii Lasieckiej i pana Wojciecha Tokarskiego. Wzięli w nim udział również uczniowie  a  prezentowane  przez nich wiersze, hasła i czytane kartki z pamiętnika były autorstwa uczniów, którzy brali udział w konkursach literackich: Mamo, tato proszę nie pij; Przemocy mówię NIE ! Spotkanie cieszyło się zainteresowaniem rodziców a w niektórych momentach doprowadziło nawet do łez. Wśród uczestniczących  zostały rozdysponowane ulotki dotyczące tematyki spotkań.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej