LEKKOATLETYCZNE NADZIEJE OLIMPIJSKIE

Dnia 06.06.2023r. uczniowie  klasy IV d i kandydacie do klasy sportowej uczestniczyli w wojewódzkiej imprezie sportowej „Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie”. Zawodnicy startowali w następujących konkurencjach: dwubój, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką  palantową.
Cała grupa zaprezentowała się bardzo dobrze. Na szczególne wyróżnienie zasługują: Gabriela Cepek - zwyciężczyni  dwuboju wytrzymałościowo - rzutowego (600 m + rzut piłeczką palantową) oraz Stanisław Kandora, który wywalczył II miejsce w dwuboju szybkościowo - rzutowym (60 m + rzut piłeczką palantową).
      Gabrysia i Staszek otrzymali zaproszenie na Ogólnopolski Finał Lekkoatletycznych Nadziei Olimpijskich, który odbędzie się w ostatni weekend wakacji - 29.08 - 02.09.2023 roku w Toruniu.