Wojskowe Ogólnokształcące Liceum Informatyczne

WOLI

Szanowni Państwo

W związku z tym, że ósmoklasiści wkrótce staną przed wyborem swojej dalszej drogi edukacyjnej, chcielibyśmy zaprezentować ofertę Wojskowego Ogólnokształcącego Liceum Informatycznego w Warszawie, jako jedną z alternatyw kolejnego etapu kształcenia.

Sytuacja epidemiczna niestety nie ułatwia wzajemnych kontaktów, dlatego informacje na temat naszego liceum przekazujemy w formie on-line. Czulibyśmy się wyróżnieni, gdyby absolwenci szkoły podstawowej chcieli kontynuować przygodę z edukacją właśnie u nas. Naszą propozycję kierujemy do młodzieży z całej Polski, zarówno z dużych miast, jak i małych miejscowości.

W plikach do pobrania znajduje się list promocyjny, gdzie można znaleźć szczegóły dotyczące funkcjonowania naszej placówki. Klikając na podany poniżej link, można obejrzeć film przedstawiający naszą szkołę.