Podsumowanie konkursu „Znani i nieznani - biografie bialczan, naszych babć i dziadków”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs „Znani i nieznani - biografie bialczan, naszych babć i dziadków” ogłoszony przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Białej Podlaskiej i realizowany pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka  został rozstrzygnięty.

Znani i nieznani - biografie bialczan, naszych babć i dziadków

Wśród najlepszych znaleźli się uczniowie naszej szkoły. W kategorii uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych - II miejsce otrzymała Pola Klek (klasa IV b). W kategorii uczniowie klas 7-8I miejsce - Róża Wołosiuk (klasa VIII a); II miejsce ex aequo - Kinga Lewczuk (klasa VIII d); II miejsce ex aequo - Amelia Doluk (klasa VIII c); wyróżnienie - Martyna Dróżdż (klasa VIII c). Nagrodzone prace zostaną zamieszczone w specjalnej publikacji pokonkursowej, opracowanej i wydanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną.

Gratulujemy naszym młodym regionalistom.