DAJ MI DRUGIE ŻYCIE - rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego

Bohaterzy Ziemi! ...poznajmy laureatów konkursu

Daj mi drugie życie

Celem konkursu „ Daj mi drugie życie” było wdrażanie postaw ekologicznych w praktyce i angażowanie w działania proekologiczne również członków rodziny.

Dokonując metamorfozy niepotrzebnego przedmiotu, który prawdopodobnie dokonałby żywota na śmietniku, uczestnicy konkursu wykazali się bardzo dużą pomysłowością. Dali zbędnym  przedmiotom nowe życie i dokonując ich przemiany uwolnili Ziemię od kolejnych, wiele lat rozkładających się śmieci. Kochani, jesteście Bohaterami Ziemi!

Wszystkie prace były bardzo interesujące, dlatego przyznałyśmy kilka pierwszych miejsc i wiele wyróżnień. Nagrodziłyśmy przedmioty, które naszym zdaniem są najbardziej pożyteczne, praktyczne i do tego ładne.

I miejsce:

1. Wiktoria Maksymiuk 1c_ za innowacje w dziedzinie ogrodnictwa Śmiech
  2. Marcel Matejuk 2b_ za rozwijanie zainteresowań przyrodniczych u dzieci Śmiech
  3. Ania Mikitiuk 2b_ za pomysłowość w dziedzinie dokarmiania ptaków Śmiech
  4. Lewczuk Eliza 2c_ za rozwijanie poczucia estetyki i postaw proekologicznych u konsumentówŚmiech.

Wyróżnienia:

1. Hania Szostakiewicz 1c
  2. Konrad Wyżykowski 1c
  3. Olek Sawczuk 2a
  4. Patrycja Tracz 2a
  5. Alicja Muchla 2b
  6. Miłosz Bielcki 3d

Organizatorki konkursu: Edyta Szymoniuk i Katarzyna Chodzińska

Laureaci otrzymają dyplomy w wersji elektronicznej do wydrukowania, a po powrocie do szkoły zapraszamy nagrodzonych i wyróżnionych do kuferka niespodzianek do sali G (wybierzecie sobie nagrodę rzeczową):

• laureaci z klas pierwszych w poniedziałek na przerwie o godzinie 9.50
  • laureaci z klas drugich  we wtorek na przerwie o godzinie 9.50
  • laureaci z klas trzecich we środę na przerwie o godzinie 9.50

Gdyby godziny Wam nie pasowały przekażemy nagrody Waszej Wychowawczyni.