„Zawód przyszłości” - wyniki konkursu na etapie szkolnym

12 maja 2021 roku został rozstrzygnięty Międzyszkolny Konkurs z  Doradztwa Zawodowego „Zawód przyszłości” zorganizowany przez ZSO nr 4 w Białej Podlaskiej. Partnerem konkursu jest Urząd Miasta Biała Podlaska.

ZAWÓD PRZYSZŁOŚCI

Komisja oceniająca pod przewodnictwem pani wicedyrektor Agnieszki Welik nagrodziła i wyróżniła prace na szczeblu szkolnym w dwóch kategoriach.

Kategorie: Praca plastyczna, Klasy 1-6

Nagrody otrzymują:

Pola Partyka- klasa 3a

Magdalena Głowacka- klasa 4d

Kozłowski Łukasz- klasa 4a

Wyróżnienia:

Dawid Elert- klasa1c , Hanna Miszta- klasa1b,   Hanna Zając- klasa1d, Michał Głowacki- klasa 4d, Maja Stefaniak-klasa 4a, Hanna Randzio - klasa 5b  Tomasz Mieleszczuk- klasa 4c, Angelika Maziejuk- klasa 4c, Emilia Daniluk-klasa 4a

Kategorie: Prezentacja multimedialna, Klasy 7-8

Nagrody otrzymują:

Sebastian Sokulski-klasa 7b

Oskar Zając- klasa 7e

Skrzyński Krzysztof-klasa 8a

Wyróżnienia:

Kinga Rodak- klasa 8a ,Karolina Wołoszko- klasa 8b, Maksymilian Domański- klasa 7d, Magdalena Laskowska- klasa 8c

Do II etapu zostały wytypowane prace uczniów nagrodzone na szczeblu szkolnym

Dziękujemy wychowawcom za współpracę i za wsparcie uczniów podczas przygotowania prac konkursowych.

Gratulujemy!!!

Szkolny zespół do spraw doradztwa zawodowego