„JESTEŚMY RÓŻNI, JESTEŚMY RÓWNI" – warsztaty w świetlicy szkolnej
Dnia 4 listopada 2025 roku w świetlicy szkolnej odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Jesteśmy różni, jesteśmy równi." Spotkanie poprowadziła Pani Anna Buczyńska pracownik Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Białej Podlaskiej. W trakcie zajęć dzieci poznały specyfikę funkcjonowania rówieśników z autyzmem. W części praktycznej na własnym przykładzie dzieci doświadczyły funkcjonowania różnych zmysłów.