Pierwsze zajęcia w ramach Ogólnopolskiego Projektu: Rok Dziecięcej Kreatywności.
Dnia 26 listopada 2026 r. w świetlicy szkolnej odbyły się pierwsze zajęcia w ramach Ogólnopolskiego Projektu: Rok Dziecięcej Kreatywności.
Tematem zajęć był „Szelest barw w dziecięcych dłoniach”. Uczniowie rozmawiali o zmianach w przyrodzie, opowiadali z jakimi kolorami kojarzy im się jesień. Następnie dzieci wykonały piękne prace o tematyce jesiennej, w których zostały wykorzystane materiały o różnej fakturze i kolorach, stymulujące dotyk, wzrok i motorykę małą. Na zakończenie wspólnie wykonaliśmy plakat, który ozdobi naszą świetlicę.
Celem zajęć było przedstawienie dzieciom darów obecnej pory roku, zaangażowanie wszystkich zmysłów oraz integracja grupy.