ANDRZEJKI W ŚWIETLICY SZKOLNEJ
Dnia 25 listopada 2025r. nasza świetlica zamieniła się w magiczny salon wróżb, w którym zgodnie z tradycją odbyły się wróżby i zabawy andrzejkowe.
Najpierw uczniowie zapoznali się z tradycjami andrzejkowymi, a później rozpoczęły się zabawy z przygotowanymi wróżbami. Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach, takich jak andrzejkowy wyścig butów, wróżenie z gwiazd, przekłuwanie serca z imieniem wybranka, poznawanie przyszłego zawodu. Dużym zainteresowaniem cieszyły się też losy z przepowiedniami na przyszłość. Oczywiście dzieci wiedzą, że wszystkie wróżby traktujemy z przymrużeniem oka, jednak andrzejki mają niezaprzeczalny klimat, dlatego już za rok czeka nas podobna zabawa!