Wiosna zawitała do świetlicy szkolnej
Powitanie wiosny w świetlicy szkolnej to radosna tradycja. Dzieci żegnają zimę, a witają wiosnę piosenkami, wierszami i opowiadaniami.
To czas na pracę plastyczne i nauce o ekologii. Tradycyjnymi i kreatywnymi sposobami witaliśmy w świetlicy wiosnę, oglądając i śpiewając o topieniu Marzanny.
Tworzyliśmy wiosenne dekoracje i pracę plastyczne. W zabawie, piosenkami i wierszami oraz zagadkami o nowej porze roku.