Powołanie naszych uczniów do Kadry Polski

W dniach 29 – 30 maja 2021 r. w Kleszczowie odbyła się Makroregionalna Konsultacja Startowa dla zawodników Ośrodków Szkolenia w Piłce Ręcznej z rocznika 2007.
Szkołę Podstawową nr 3, miasto Biała Podlaska i województwo lubelskie reprezentowali:
Kacper Szarubka, Robert Kobyliński, Maciej Michalczuk, Maciej Adamczyk, Maksymilian Domański i Miłosz Chilewicz.
Kadra woj. lubelskiego rozegrała trzy mecze kontrolne z kolegami z województw: podlaskiego, łódzkiego i mazowieckiego, podczas których byli obserwowani przez trenerów i koordynatorów OSPR.
Młodzi zawodnicy z Białej Podlaskiej zaprezentowali się bardzo dobrze, zyskując uznanie w oczach trenerów, co zaowocowało powołaniem trzech z nich: Macieja MichalczukaRoberta Kobylińskiego i Macieja Adamczyka na Ogólnopolską Konsultację OSPR, która odbędzie się w wakacje w Piekarach k. Krakowa.
Znalezienie się w „szerokiej Kadrze Polski”, to wielkie wyróżnienie i nagroda za pracę, jaką podopieczni trenerów Łukasza Kandory i Mariusza Michalczuka wykonali w mijającym sezonie na treningach.
GRATULACJE !!!