SUKCES UCZENNICY NASZEJ SZKOŁY W KONKURSIE PRZYRODNICZYM

Agata Kaluga z klasy 6a zdobyła I miejsce w konkursie dla uczniów szkół podstawowych z regionu Puszczy Białowieskiej „Moje zdjęcie w mojej puszczy”

Dyplom

W kwietniu bieżącego roku uczniowie klas szóstych naszej szkoły wzięli udział w  ogólnopolskim konkursie przyrodniczym organizowanym przez Fundację Niezależne Media, wydawcę portalu przyrodniczego Puszcza.tv, pod Patronatem Honorowym Ministerstwa Klimatu i Środowiska. Konkurs dofinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Konkurs przebiegał w kilku kategoriach m.in.: „Zakochaj się w puszczy”- napisanie opowiadania lub artykułu o krajobrazie, faunie i architekturze występujących na terenie Puszczy Białowieskiej, „Cała Polska Parkiem Białowieskim w fotografii”- wykonanie fotografii na terenie Polski fauny
i flory, która występuje także w Białowieskim Parku Narodowym „Moje zdjęcie w mojej puszczy- wykonanie fotografii w Białowieskim Parku Narodowym. Uczniowie naszej szkoły próbowali swoich sił we wszystkich kategoriach.

Agata Kaluga z klasy 6a zdobyła I miejsce w  konkursie  dla uczniów szkół podstawowych z regionu Puszczy Białowieskiej „Moje zdjęcie w mojej puszczy” otrzymując dyplom i nagrodę – nowoczesny tablet APPLE  iPad Pro 11.

Nasza szkoła dzięki sukcesowi Agatki otrzymała także nagrodę w postaci projektora Acer C250i, z którego bardzo się cieszymy!

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział, a zwyciężczyni gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Koordynatorem konkursu w szkole była p. Iwona Sucharzewska