Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2021/2022

Dnia 01.09.2021r. o godz. 9.00 w Szkole Podstawowej nr3 im. M Konopnickiej odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 uczniów klas I i oddziału przedszkolnego. W uroczystości uczestniczyli najmłodsi uczniowie, ich rodzice, nauczyciele, dyrektor szkoły i zaproszeni goście. Wszyscy zebrani wysłuchali treści listów i życzeń skierowanych do społeczności szkolnej od p. Michała Litwiniuka Prezydenta Miasta Biała Podlaska,, p. Przemysława Czarnka Ministra Edukacji i Nauki, p. Teresy Misiuk Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz obejrzeli krótki program artystyczny przygotowany przez uczniów klas II. Pani Dyrektor Barbara Wojarnik najmłodszym uczniom przekraczającym progi naszej szkoły życzyła sukcesów w nauce, wielu nowych szkolnych przyjaźni i bezpiecznego pobytu w szkole.