Klub Szkół UNICEF

UNICEF

Klub Szkół UNICEF

Klub Szkół UNICEF to inicjatywa edukacyjna, która zrzesza placówki zainteresowane propagowaniem wśród swoich podopiecznych idei niesienia pomocy najbardziej potrzebującym dzieciom na świecie.

Szkoły należące do Klubu nie tylko uczestniczą w akcjach edukacyjnych przygotowywanych przez UNICEF, ale przede wszystkim działają aktywnie na polu promocji i realizacji praw dziecka.

Klub Szkół UNICEF to wyjątkowa społeczność placówek edukacyjnych, dla których prawa dziecka stanowią drogowskaz w codziennej pracy dydaktycznej i wychowawczej.

W tym roku nasza Trójka również przyłącza się do tej wielkiej inicjatywy UNICEF. Poprzez realizację zaplanowanych wcześniej działań wspólnie będziemy kształtować świadomość młodego pokolenia nt praw człowieka oraz sytuacji dzieci na całym świecie.

Rzecznik Praw Ucznia