WYCIECZKA DO WARSZAWY

Dnia 17.09.2021r. uczniowie klasy VIII d wraz z wychowawczynią panią Kingą Dylawerską- Wójtowicz i opiekunami: panem Tomaszem Kędziorą i panią Jolantą Górską wyjechali na jednodniową wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego. Następnie grupa udała się do Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Przekazane podczas zwiedzania informacje poszerzyły wiadomości  uczniów dotyczącą Powstania Warszawskiego oraz historii Żydów. Pozyskana wiedza łączyła się tematycznie z treściami nauczania języka polskiego i historii. Ostatnim miejscem, do którego udała się grupa wycieczkowiczów był park wodny SUNTAGO. Tu przez cztery godziny uczniowie korzystali z dżungli wodnej pełnej atrakcji i niespodzianek.