,,Polska – moja piękna Ojczyzna"

orzeł

Podsumowanie konkursu plastycznego o tematyce patriotycznej

W Szkole Podstawowej nr 3 w Białej Podlaskiej odbył się konkurs plastyczny o tematyce patriotycznej pod tytułem

,,Polska – moja piękna Ojczyzna"

Organizatorami konkursu była pani mgr Joanna Rogowska przy współpracy z Placówką Straży Granicznej w Białej Podlaskiej.
Celem konkursu było promowanie wśród dzieci idei patriotyzmu, kształtowanie poczucia świadomości narodowej i szacunku wobec własnego państwa. Konkurs przeznaczony był dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej. Uczniowie klas I – III naszej szkoły z wielkim zaangażowaniem oraz z inwencją twórczą wykonali blisko 100 prac plastycznych. Niektóre z nich podczas tygodnia patriotycznego ozdobiły korytarze szkolnePrace laureatów wystawione zostały w Placówce Straży Granicznej. Laureaci oraz wszyscy pozostali uczestnicy konkursu uhonorowani zostali dyplomami oraz nagrodami.
ury wyłoniło laureatów i przyznało wyróżnienia.

I miejsce w kategorii poszczególnych klas zajęli:

Lidia Orzepowska klasa 1B

Paweł Radkiewicz klasa 2 A

Mateusz Pel klasa 3 B

Wyróżnienia otrzymali:

Piotr Borowski klasa 1 A

Zofia Hofman klas 1 A

Hanna Partyka klasa 1 A

Julia Laskowska klasa 2 A

Hanna Miszta klasa 2 B

Hanna Szostakiewicz klasa 2 C

Kacper Otroba klasa 3 B

Maja Kijek klasa 3 B

Marcel Matejuk klasa 3 B

Hanna Adamowska klasa 3 D

Wszystkim uczestnikom konkursu plastycznego gratulujemy ciekawych pomysłów i kreatywności plastycznej.