Bingo Books – graj i baw się świetnie!

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów klas IV-VIII do wzięcia udziału w świetnej zabawie książkowej „Bingo Books”.

Wiemy, że macie dużo obowiązków, dlatego akcja jest formą zabawy i nie wymaga z Waszej strony dużej aktywności ani skomplikowanych przygotowań.

Jak zagrać?

1.   Przyjdź do biblioteki szkolnej.

2.    Zgłoś swój udział w zabawie i odbierz kartę „Bingo Books”.

3.   Wypożycz książkę z wybranej kategorii (1 pole, 1 kategoria, 1pieczątka biblioteki szkolnej = 1 książka).

Uwaga! Książka w różnych kategoriach nie może się powtarzać.

„?” -oznacza niespodziankę

4.   Przeczytaj i oddaj książkę, a otrzymasz pieczątkę biblioteki w wybranej kategorii.

5.   Cel? BINGO! Czyli: skompletuj 4 pieczątki w sąsiadujących polach w pionie, poziomie lub po skosie (w dowolną ze stron) lub skompletuj CAŁĄ planszę (dla odważnych).

6.   Zabawa NIE kończy się w momencie ustrzelenia jednego BINGO. Próbujcie uzyskać ich jak najwięcej na jednej planszy – a może nawet zakreślić wszystkie pola?

7.   Bawimy się od 21 marca do 20 maja 2022 roku.

8.   Przewidziane nagrody: świetna zabawa, satysfakcja, pochwała w e-dzienniku, a dla najwytrwalszych dyplom i nagroda książkowa.

GOTOWI DO GRY!

Udanej ZABAWY!