WIELKI TYDZIEŃ EMOCJI :)

emocje

Jak już pewnie wszyscy wiecie nasz szkoła bierze udział w akcji "eMOCje w głowie" organizowanej przez UNICEF. W związku z tym serdecznie zapraszamy Was wszystkich do udziału w Wielkim Tygodniu Emocji, który odbędzie się w naszej szkole w dniach 6-10 czerwca 2022r. W ramach tego tygodnia każdego dnia będziemy się ubierać na inny kolor (rozpisek co do dnia i koloru wypatrujcie bacznym okiem w szkole :D ), ponadto odbędą się pogadanki z pedagogami nt emocji, spotkanie psychologa z rodzicami, ciekawe lekcje wychowawcze poruszające zagadnienia związane z emocjami oraz....plebiscyt na najlepszy wiersz o emocjach :) ..........................................
.
i od plebiscytu zaczynamy :) jeśli chcesz wziąć w nim udział napisz wiersz o emocjach zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych. Przynieś swoją pracę podpisaną do gabinetu pedagogów lub do pani Natalii Żylik do 3 czerwca 2022r. Jury wybierze 5 najlepszych wierszy, które będą ze sobą konkurować o tytuł najlepszego wiersza EVER :) a wy nasi drodzy uczniowie będziecie mieli cały tydzień na zagłosowanie na swojego faworyta.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY :)

Szkolny Rzecznik Praw Ucznia