Jaki kolor ubrać w Wielkim Tygodniu Emocji :)

Hello, hello to znowu my Wasi Pedagodzy razem z Rzecznikiem Praw Ucznia :) Wielki Tydzień Emocji zbliża się do nas dużymi krokami dlatego zgodnie z tym co pisaliśmy wcześniej, poniżej zamieszczamy informację o tym, jakiego koloru ubrania przywdziać na siebię danego dnia :)

PONIEDZIAŁEK - CZERWONY

WTOREK - ZIELONY

ŚRODA - ŻÓŁTY

CZWARTEK - NIEBIESKI

PIĄTEK - POMARAŃCZOWY

Bądźcie czujni bo....w ciągu tygodnia po szkole przechadzać się będą fotografowie, którzy uwiecznią Wasze kolorowe stroje :)

A teraz kolejna informacja mianowicie plebiscyt na najlepszy wiersz o emocjach. Już od poniedziałku na korytarzach naszej szkoły zawisną najlepsza wiersze. Każdy z nich będzie oznaczony innym kolorem. Wy codziennie na długich przerwach tj. 12.25-12.45 i 13.30 -13.45 na korytarzu ABC będziecie mogli zagłosować na Wasz ulubiony wiersz wpisując na karteczce jego kolor :)

Zapraszamy do udziału :)