Więcej niż Kropla Wiedzy

21 września 2022 r. klasa 5b wraz z wychowawczynią p. Iwoną Gładysz udała się z wizytą do pracowni Kropla Wiedzy w Wod-Kan w Białej Podlaskiej. Uczniowie uczestniczyli w niezwykle ciekawych zajęciach przyrodniczo-chemicznych. Wiadomości o świecie przyrody każdy słuchał z zapartym tchem. A samodzielnie wykonane doświadczenie Tęcza w Próbówce pochłonęło każdego młodego naukowca - wystarczy spojrzeć na zdjęcia.

Kolejnym punktem dnia była wizyta w Sali Tradycji Lotniczych Południowego Podlasia. Tylu ciekawostek na temat historii lotnictwa na terenie naszego miasta nie usłyszeliśmy nigdy wcześniej. Pytaniom nie było końca.

Tego dnia nawet powrót do szkoły był nadzwyczajny, nagły deszcz przemoczył wszystkich.

Rano Kropla Wiedzy, po południu krople deszczu.

Ale nawet podczas ulewy bawiliśmy się świetnie.