Ferie w mieście

Od 16 stycznia br. dzieci i młodzież z województwa lubelskiego rozpoczynają ferie zimowe.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą zajęć, warsztatów i plenerów fotograficznych przygotowanych przez pracowników Bialskiego Centrum Kultury im. B. Kaczyńskiego, Muzeum Południowego Podlasia, Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz agend podległych.

Szczegółowe informacje znaleźć można na plakatach informacyjnych, fanpage'ach oraz stronach internetowych poszczególnych instytucji kultury.

Wspólnie z prezydentem miasta Michałem Litwiniukiem życzymy wszystkim bezpiecznych i fantastycznych ferii.

Ferie w mieścieFerie w mieścieFerie w mieścieFerie w mieścieFerie w mieścieFerie w mieścieFerie w mieścieFerie w mieście