Wybierzmy nazwę naszej biblioteki

Odwiedzasz nową czytelnię? Lubisz tam przychodzić? Jeśli jeszcze nie miałeś okazji, to serdecznie zapraszamy, aby nadrobić zaległości. W bibliotece możecie wypożyczyć książkę, pograć w grę planszową lub po prostu spędzić czas w przyjaznej atmosferze. To miejsce, w którym jest bezpiecznie, miło….i ładnie. Ogłaszamy konkurs na nazwę tego wyjątkowego miejsca w naszej szkole. Do wyboru proponujemy kilka nazw. Głosujcie na jedną z nich! Jeśli dopiszecie na kartce swoje imię, nazwisko oraz klasę, możecie wylosować nagrodę książkową za udział w głosowaniu. Skrzynki oraz karty do głosowania znajdziecie obok pokoju nauczycielskiego i w bibliotece. Akcja trwa do 24 marca.

Pamiętajcie, że w książkach możecie znaleźć  odpowiedzi na wiele pytań, tych naukowych czy osobistych. Jak powiedziała autorka „Harrego Pottera” J.K. Rowling: „Kiedy masz wątpliwości – idź do biblioteki”.

karta do głosowania