Laureaci konkursu historycznego: „Mój Region”. Edycja 2023

18 maja 2023 r. w Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej odbył się finał  konkursu historycznego „Mój region”, organizowanego pod Honorowym Patronatem Lubelskiego Kuratorium Oświaty i Prezydenta Miasta Biała Podlaska. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z powiatów: bialskiego, radzyńskiego i parczewskiego, którzy sprawdzili swoją wiedzę na temat historii i zabytków Południowego Podlasia rozwiązując zdania testowe. Wśród najlepszych znaleźli się uczniowie naszej szkoły. W kategorii uczniowie klas IV – VI wyróżnienie otrzymała GABRIELA CZOPIŃSKA, klasa 6 d. W kategorii uczniowie klas VII – VIII wyróżnienie - PAWEŁ WRÓBEL, klasa 7 b.

Serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów!