Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

BohaterON w Twojej Szkole

BohaterON w Twojej Szkole,

to część kampanii o tematyce historycznej. Kampania ma na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego a także promocję patriotycznych postaw i Historii Polski XX wieku. Nasza szkoła po raz kolejny włączyła się w realizację tego projektu realizując zajęcia o tematyce historycznej oraz przygotowując pamiątkowy album Pani Annie Dulembie-Stec-uczestniczce Powstania Warszawskiego. 

Album powstał z tematycznych ilustracji wykonanych przez dzieci z oddziału 0a oraz dzieci z Koła Plastycznego, którego opiekunem jest Pani Mirosława Jakoniuk. 

 

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej