Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

CZWARTY KONCERT PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH W TRÓJCE

Pieśni patriotyczne to jeden z najpiękniejszych przejawów miłości do Ojczyzny. Powstawały one w ważnych momentach naszej historii. Mamy pieśni legionowe, żołnierskie, partyzanckie i hymny –  podniosłe, wesołe, skoczne i poważne. Pieśni te wzruszają, budzą dumę narodową. Przenoszone i kultywowane z pokolenia na pokolenie są wspaniałą lekcją, uczą szacunku do przeszłości i wyrabiają wrażliwość na to, co stanowi o tożsamości kultury polskiej.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia czwartego Koncertu Pieśni Patriotycznych.

Zapraszamy do obejrzenia czwartego 

Koncertu Pieśni Patriotycznych:

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej