Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Debiut IV d w Podlaskiej Lidze Koszykówki

W dniu 28.11.2010 r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej uczniowie klasy IV d o profilu sportowym zadebiutowali w Podlaskiej Lidze Koszykówki. Ich inauguracyjny mecz można uznać za bardzo udany, mimo porażki 23:19 z SP9. Chłopcy walczyli do ostatnich sekund, prowadząc do przerwy 16:15. Dopiero w końcówce wykorzystując kilka rzutów wolnych SP9 zdołała ustalić wynik na swoja korzyść. Gratulujemy naszemu zespołowi i życzymy powodzenia w kolejnym meczu, na który zapraszamy 4.12.2010 r. do hali naszej szkoły o godzine 11:00. Oto krótka fotorelacja z pierwszego meczu:

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej