Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

DONUT CHALLENGE – pączusie :D

Tłusty czwartek zbliża się wielkimi krokami. Już 11 lutego każdy z nas sięgnie po pączka, faworka lub inne słodkości J  To jeden z niewielu dni w roku, kiedy zapominamy o kaloriach i oddajemy się słodkiej rozkoszy zapomnienia J w związku z tym Samorząd Uczniowski ma dla uczniów Trójki kolejny challenge 😉 w Tłusty Czwartek zrób zdjęcie z pączkiem (lub jak jesz pączka J) i wyślij do nas na poniższe adresy:

anna.bogusz@sp3-bialapodlaska.pl

michalina.muchla@sp3-bialapodlaska.pl

natalia.zylik@sp3-bialapodlaska.pl

Na Wasze zdjęcia czekamy do 14 lutego 2021 roku.

Podziel się ze wszystkimi swoim słodkim Tłustym Czwartkiem J i pamiętaj! Im więcej pączków na zdjęciu masz, tym więcej szczęścia nam dasz 😀 😀

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Eco Biała

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej