Drużynowy Tenis Stołowy – Finał Miasta

Dnia 29.01.19r  o godzinie 10:00 w hali sportowej naszej szkoły odbył się Finał Miasta Biała Podlaska w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców – Igrzyska Dzieci. Reprezentujące naszą szkołę uczennice Gabriela Romanowska i Marta Potocka pod opieką mgr Renaty Trynkiewicz zajęły VI miejsce, a reprezentujący nas uczniowie Antoni Naumiuk i Damian Polok pod opieką mgr Marcina Stefańca zajęli VIII miejsce. Pierwsze miejsce wśród dziewcząt zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 a wśród chłopców drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 9.

Zwycięzcy otrzymali puchary Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego. Pozostałe drużyny otrzymały dyplomy.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej