Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

„Dzień Bezpiecznego Internetu- Działajmy Razem!” z udziałem służb mundurowych i kuratorów rodzinnych Sądu Rejonowego

Dzięki współpracy z Komendą Miejską Policji w Białej Podlaskiej uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej mieli okazję uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez służby mundurowe. W naszych szkolnych murach funkcjonariusze policji przeprowadzili zajęcia z wykorzystaniem prezentacji multimedialnej na temat ,,Hejt i mowa nienawiści w Internecie”. Poinformowali uczniów o odpowiedzialności karnej za umieszczanie     w Internecie treści naruszających godność osobistą i cudzego wizerunku bez uzyskania zgody osoby, której dotyczy. Poruszyli temat bezpiecznych zasad korzystania z Internetu.
Zajęcia prowadzili:
Renata Burdach
Sylwia Jaworowska
Marcin Kozakiewicz
Dariusz Romaniuk
Daniel Zasadzki

Do akcji promującej bezpieczeństwo w sieci przyłączyły się również kuratorzy rodzinni: Dorota Nowak i Ewa Razukiewicz.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej