Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Dzień Bezpiecznego Internetu-wielkie przepytywanie.

Miesiąc luty był poświęcony ogólnopolskiej akcji „DBI saferinternet”. Wiele się działo: były tematyczne lekcje, konkursy, kolorowe tablice edukacyjne pełne porad jak przeciwdziałać zagrożeniom w Internecie, pogadanki i quizy. Samorząd Uczniowskie ze wsparciem Szkolnego koła Wolontariatu „Złote Anioły” postanowił sprawdzić wiedzę społeczności szkolnej na temat Internetu. W piątek 21 lutego przepytaliśmy wszystkich, małych, dużych i tych największych też. Za każdą poprawną odpowiedź rozdawaliśmy symboliczne cukierki w nagrodę. Możemy z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że społeczność SP3 zna zagrożenia czyhające w Internecie, wie jak z niego korzystać i jak się bronić przed zagrożeniami. BRAVO SP3

 

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej