Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Dzień Edukacji Narodowej

Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej

13 października 2020 r. w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 odbyły się miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej. To szczególne święto, zwyczajowo zwane Dniem Nauczyciela, było okazją do podkreślenia szczególnej roli edukacji w kształtowaniu młodych pokoleń, podziękowań oraz wręczenia nagród. Z uwagi na sytuację epidemiczną w tym roku obchodzone było w reżimie sanitarnym. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, a wśród nich:
• Michał Litwiniuk – Prezydent Miasta Biała Podlaska,
• dr Stanisław Romanowski – Naczelnik Wydziału Edukacji w Urzędzie Miasta Biała Podlaska,
• Gabriela Kuc-Stefaniuk – Główny Specjalista ds. Komunikacji Społecznej w Urzędzie Miasta Biała Podlaska,
• ks. kanonik Marian Daniluk,
• ks. kanonik Andrzej Biernat,
• Krystyna Rachoń-Kulicka – Prezes Oddziału Powiatowego w Białej Podlaskiej ZNP,
• Barbara Wieluńska – Przewodnicząca Międzyzakładowej Organizacji Związku Zawodowego „Rada Poradnictwa” w Białej Podlaskiej,
• Irena Maciejewska – Zastępca Przewodniczącego Sekcji Regionalnej Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” Regionu Mazowsze w Białej Podlaskiej,
• Marcin Mitura – Przewodniczący Rady Rodziców w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 w Białej Podlaskiej.
Obecni byli również wyróżnieni i nagrodzeni dyrektorzy szkół i innych placówek dydaktyczno-wychowawczych, nauczyciele oraz uczniowie-stypendyści Prezydenta Miasta Biała Podlaska. Podczas uroczystości wręczono 9 stypendiów naukowych uczniom objętym programem wsparcia młodzieży szczególnie uzdolnionej, która pobiera naukę na terenie miasta Biała Podlaska. Za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze wręczono nagrody 34 nauczycielom. 
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w regionalnych mediach:
Slowopodlasia.pl Dzień Edukacji Narodowej
Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej