Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Dzień Języków Obcych w SP3

25 września obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych. Z tej okazji, nauczyciele języków obcych przygotowali uczniom liczne atrakcje. Przez cały dzień podziwialiśmy klasy IV-VIII przebrane w kolorach wylosowanych państw. Podczas zajęć uczniowie wykonywali wspólnie z nauczycielami plakaty informacyjne na temat różnych krajów, oglądali filmy tematyczne, rozwiązywali quizy, grali w gry, podziwiali piękne pamiątki i symbole krajów, których języka i kultury uczą się na co dzień. Dzień szkolnego trudny uatrakcyjniały nam hity muzyczne z wielu krajów Europy i świata puszczane podczas przerw.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej