Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

DZIEŃ MAMY W KLASIE 0B

24.05.2019 w klasie 0b świętowaliśmy Dzień Mamy.

Dzieci długo przygotowywały się do tego dnia. Z pomocą swoich nauczycielek oraz pani katechetki przygotowywały laurki, papierowe serca, nagrody na konkursy, własnoręcznie wykonały piękne korale z filcu i koralików, uczyły się piosenek oraz wierszyków.

W Dniu Mamy, odświętnie ubrane, zaprezentowały przygotowaną inscenizację i złożyły życzenia. Mamy obowiązkowo musiały wziąć udział w konkursach,  wykazać się swoją sprawnością, umiejętnościami oraz wiedzą na temat swoich dzieci. Wszystkie zadania wykonały na szóstkę!

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej