Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Dzień Otwarty w „TRÓJCE” – FOTORELACJA

„Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić.”

– Menander –

Wykształcenie zdobywamy w szkole, ale zanim je zdobędziemy naszym pierwszym krokiem jest wybór szkoły, która w pełni pozwoli nam wykorzystać nasz ukryty potencjał i umożliwi pogłębianie wiedzy. Dzień 18 luty był świetną okazją do poznania bogatej oferty edukacyjnej naszej szkoły. A wszystko to w ramach DNIA OTWARTEGO. Mury ,,trójki” wypełniły dzieci, być może przyszli członkowie naszej szkolnej społeczności a także ich rodzice i opiekunowie. Uczniowie starszych klas zamienili się w przewodników i oprowadzali naszych gości, wręczając na powitanie foldery szkolne, w których zawarte były podstawowe wiadomości na temat działalności szkoły. Podczas zwiedzania, nasi goście chętnie uczestniczyli w licznych zajęciach zorganizowanych przez nauczycieli ich podopiecznych. Chłopców „pochłonęły” zajęcia z robotyki i programowania „Baltie” dziewczynki z kolei nie można było oderwać od zajeć sportowych i muzyczno-tanecznych. Dużym zainteresowanie cieszyły się również zajęcia językowe z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Nauczyciele przedmiotów ścisłych również zadbali o to aby nasi przyszli uczniowie wykazali się odrobiną wiedzy, ciekawości i pomysłowości. W sali zerówki wolontariusze szkolnego koła Caritas malowali twarze,uczyli tańca i grali w gry planszowe. W holu szkoły na każdego czekał poczęstunek i kolorowa fotobudka, w której można było sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie. Wszyscy dołożyli wszelkich starań, aby to popołudniowe spotkanie pozostało w pamięci na bardzo długo. Ależ zrobiło się  radośnie i uroczyście! Zobaczcie sami. Fotorelacja poniżej.

« 1 z 3 »
Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej